Projektowanie wnętrz Krzysztof Ziółkowski

Projekty wnętrz pod klucz Warszawa

Jednolita aranżacja, którą uzyskać można jedynie poprzez kompleksowe podejście do problemu architektury wnętrza mieszkania, najlepiej na etapie wprowadzania się do nowego mieszkania, ma ogromne znaczenie dla zadowolenia domowników z zaistniałych warunków mieszkaniowych. Dobrze przemyślana aranżacja całościowa skupia się bowiem na funkcji rozumianej jako element synergii dla realizacji większego celu. Tym celem jest wygodne życie. Tworzenie poszczególnych przestrzeni w sposób autonomiczny zawsze skutkuje ich niekompatybilnością, nawet jeśli jako wyodrębnione jednostki są one w stanie prezentować się znakomicie.

Projekty wnętrz pod klucz Warszawa - realizują potrzeby rodziny

Poprzez projekty wnętrz pod klucz Warszawa należy rozumieć jako zaplanowanie mieszkania w sposób, który poprzez zadbanie o konkretne funkcje, będzie dbał przede wszystkim o uzyskanie efektu akceptowalnego dla wszystkich domowników. Tego typu podejście wymaga szerokich konsultacji z wszystkimi domownikami oraz sprawnego połączenia ich często sprzecznych oczekiwań. Za sukces w tym podejściu uznaje się stworzenie jednolitej przestrzeni spójnej, która jednak będzie posiadała swoje wydzielone strefy.
W warunkach niewielkiego mieszkania czy domu jest to duże wyzwanie, ale na pewno jest to cel osiągalny. Udało się go zrealizować w projekcie liczącego sobie 160m2 domu w Warszawie, gdzie poprzez łączenie funkcji możliwe było uzyskiwanie dodatkowych przestrzeni. Zrealizowano to m.in. poprzez zastosowanie antresoli oraz zmyślne ukrywanie półek i szafek bezpośrednio w ścianach.