Projektowanie wnętrz Krzysztof Ziółkowski

Odbiory mieszkań od dewelopera Warszawa

Działalność deweloperska to jedna z najbardziej dochodowych form prowadzenia biznesu, nie tylko na rynku nieruchomości. Inwestycja w nowe mieszkanie to zazwyczaj największy wydatek, jaki rodzina poniesie w swoim życiu. W związku z tym konieczne jest zadbanie o to, by otrzymywane mieszkanie w pełni spełniało wszystkie wymagania, jakie zostały określone w umowie z deweloperem. Klient jest w tej sytuacji na pozycji wyraźnie słabszej, ponieważ jego techniczna oraz faktyczna wiedza odnośnie stanu mieszkania jest zawsze mniejsza od tego, co wie deweloper. Skorzystanie z pomocy specjalisty przy odbiorze mieszkania eliminuje tę nierównowagę.

Odbiory mieszkań od dewelopera Warszawa – oszczędność i dokładność

Mieszkanie to inwestycja na lata i ważne jest, by po kilku latach prezentowało się równie dobrze, co w momencie wprowadzenia się do niego. Odbiory mieszkań od dewelopera Warszawa z udziałem eksperta gwarantują inwestorowi, że mieszkanie spełnia wszystkie normy techniczne i zostało wykonane zgodnie ze sztuką. 
Podobnie jak na wszystkich polach działalności ludzkiej, także w przypadku sektora budowlanego pojawiają się błędy i zaniedbania. Mogą one być bardzo kosztowne. Co do zasady, odpowiada za nie deweloper, ale jeśli inwestor odbierze mieszkanie zaświadczając jego zgodność z umową, dochodzenie swoich praw może okazać się bardzo trudne.
Profesjonalny odbiór mieszkania może być także pierwszym krokiem do rozpoczęcia współpracy z zakresu aranżacji wnętrz. Wymaga on bowiem wykonania szczegółowej analizy całego mieszkania, co stanowi naturalną podstawę do dalszych działań.